Ekip.jpg

Екип

ДИРЕКТОР И ПРОДУЦЕНТ
Стефан Китанов

ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР
РЪКОВОДИТЕЛ МЕЖДУНАРОДЕН
ОТДЕЛ, МАРКЕТИНГ
И СОФИЯ МИЙТИНГС
Мира Сталева

АДМИНИСТРАТИВЕН ДИРЕКТОР
Кирил Лозанов

КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ
И ПРОГРАМА
Вихрена Нинова

РЪКОВОДИТЕЛ ПРЕС-ОТДЕЛ
Светлана Дамянова

ФИНАНСИ
Йорданка Сапаревска

КООРДИНАТОРИ

Петя Митева, Георги Манолов,
Илиан Кокаларов

МАРКЕТИНГ КООРДИНАТОР
Михаела Люцканова

ОТДЕЛ ГОСТИ
Илиана Облакова, Божана Николова,
Радослава Кънева, Елица Везева,
Славена Илиева, Али Зал Зар,
Паулина Козовска, Андреа Попова,
Кети Маринова

СОФИЯ МИЙТИНГС
Калина Горанова, Адриана Панева,
Стефан Калев, Здравка Примова,
Гордана Кръстева, Александър Наков,
Любина Панайотова

ПРЕС-ОТДЕЛ
Христо Христозов, Преслава Преславова,
Катя Василева, Галя Крайчовска,
Цветан Цветанов, Красимира
Хаджииванова, Мартина Панайотова,
Йоана Стоянова, Христиан Йовчев, Марица
Колчева, Милан Миланов
Деница Петрова (уебстраница)
Десислава Маринова (печат)

ФИЛМОВИ КОПИЯ И
СУБТИТРИ
Ръководител: Явор Цветанов
Андрея Тилева, Борис Байков,
Явор Стоянов, Ивайло Нейнски

ПРОТОКОЛ
Венета Христова, Петя Нафтали,
Мария Чернева, Георги Скерлев,
Цветанка Танева, Валентина Танчева,
Станислава Милушева, Димитрина Фен,
Георги Петков, Илияна Димова,
Богомил Кърков, Михаил Недков

ОРГАНИЗАЦИОНЕН ЕКИП
Веселка Велчева, Ваня Бенева, Кристалина
Илиева, Борислав Кръстев, Евгени Тодоров,
Валерия Кацарова, Томас Конгоза,
Свилен Лазаров, Мартин Лазаров,
Красимир Николов

СЦЕНОГРАФИЯ
Кети Маринова, Андреа Попова

ДОБРОВОЛЦИ
Координатори:
Катерина Стоянова и Мирослава Христова
Сдружение за доброволчески труд
„Си Ви Ес - България“

ФОТОГРАФИ
Боряна Пандова, Иван Дончев,
Огнян Стефанов, Мариана Жижанова,
Виктор Кожухаров, Мария Ангелова,
Кети Маринова

ФИЛМОВИ ПРЕВОДИ И СУБТИТРИ
Бранимир Добрев, Живко Тодоров,
Мариана Димитрова,
Светлана Комогорова – Комата, Здравко Григоров,
Ангел Хаджийски, Силвина Димитрова,
Гергана Стойчева Албена Христофорова,
Надя Константинова

ПРЕВОДИ
Илиана Облакова, Славена Илиева,
Мартин Петров, Милен Ангелов,
Емилия Клайн, Стефан Прокопов,
Сибина Байлова

МУЗИКАЛЕН КОНСУЛТАНТ
Ивайло Крайчовски

ФЕСТИВАЛЕН БЕНД
Стефан Китанов – Кита
Петър Янков – Пешето
Антон Секерджиев
Радослав Милев
Любомир Бозаджиев

ДОМ НА КИНОТО
Оли Гоц (програматор)
Румяна Радева, Яна Митова,
Виолета Митова, Биляна Иванова,
Калоян Патерков, Станко Методиев,
Илия Тончев

ФИЛМОВА ОБРАБОТКА
Андарта студио

ДИЗАЙН и ВИДЕО КЛИП
DDB
ASMA www.weareasma.com
Сабина Христова
Лого - Румен Димитранов
Александър Рангелов

ПРОГРАМИРАНЕ
Web Fashion – Жени Христова,
Константин Дюлгеров

СИСТЕМНА ПОДДРЪЖКА
Владимир Кюлханов - My Admin Ltd.

СЧЕТОВОДНО ОБСЛУЖВАНЕ
Одиторска и счетоводна компания
„АНЕД”
ОДИТ
Стил Консулт ЕООД

ПРОГРАМА
ПРОГРАМЕН ДИРЕКТОР
Стефан Китанов

ЗАМ. ПРОГРАМЕН ДИРЕКТОР
Мира Сталева

ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ
ИГРАЛНИ ФИЛМИ
Александър Донев, Иглика
Трифонова, Мартин Киселов,
Антония Ковачева,
Ваня Райнова, Яна Пункина

ДОКУМЕНТАЛEН КОНКУРС
СЕЛЕКЦИЯ
Светослав Стоянов, Мира Сталева,
Светла Търнин

СЕЛЕКЦИОННА КОМИСИЯ
КОНКУРС ЗА НАГРАДАТА
ДЖЕЙМИСЪН
Анита Димитрова, Антония
Милчева, Ивайло Христов,
Илиян Джевелеков, Маргита Гошева

КЪСОМЕТРАЖНА ПРОГРАМА
СЕЛЕКЦИЯ
Мира Сталева

ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ
КЪСОМЕТРАЖНИ ФИЛМ
Ана Китанова, Поли Ангелова,
Николай Тодоров, Димитър
Сарджев, Това Вашаров