Екип 2019

ЕКИП НА 23 МЕЖДУНАРОДЕН СОФИЯ ФИЛМ ФЕСТ

1-OOG_2838-sm-Copy.jpg

ДИРЕКТОР И ПРОДУЦЕНТ
Стефан Китанов

ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР
РЪКОВОДИТЕЛ НА СОФИЯ МИЙТИНГС
Мира Сталева

АДМИНИСТРАТИВЕН ДИРЕКТОР
Кирил Лозанов

КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ И ПРОГРАМА
Вихрена Нинова

РЪКОВОДИТЕЛ ПРЕС-ОТДЕЛ
Светлана Дамянова

АДМИНИСТРАЦИЯ И ФИНАНСИ
Петя Митева – р-л „Протокол”
Кристина Кърпачева

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ И ГЛАВЕН ОРГАНИЗАТОР
Георги Манолов

МАРКЕТИНГ
Михаела Люцканова

СЪБИТИЯ
Радомира Кунова,
Данислава Делчева

ОТДЕЛ ГОСТИ
Магдалина Бозукова,
Весела Петрова,
Елица Везева, Светослав Седлоев,
Адриана Кунева,
Йоана Богданова, Пламен Петков,
Диана Стойкова, Калоян Лулчев,
Нина Милева, Диана Солакова,
Милена Великова, Вилма Стоянова

СОФИЯ МИЙТИНГС
Калина Горанова,
Тихомира Темелкова,
София Стефанова, Деница Езекиева,
Любина Панайотова, Мая Митрева,
Хавиера Каналес,
Александър Наков,
Момчил Алексиев

ПРЕС ОФИС
Катя Василева,
Галя Крайчовска,
Преслава Преславова,
Христиан Йовчев,
Георги Пеев, Eлена Джоглева,
Яна Пункина, Цветан Цветанов,
Милан Миланов, Милена Димитрова,
Деница Петрова (уебстраница)

ФИЛМОВИ КОПИЯ И СУБТИТРИ
Явор Цветанов – ръководител
Андрея Тилева,
Борис Байков, Явор Стоянов

БИЛЕТИ / ПРОТОКОЛ
Мария Рандева, Радостина Кавалова,
Владимир Тодоров,
Михаил Михайлов,
Василена Любенова, Панчо
Карамански, Надя Христова,
Сияна Налджиева, Байрие Емин

ОРГАНИЗАЦИОНЕН ЕКИП
Мартин Лазаров – главен координатор
Искрен Кръстев, Николай Лазаров,
Борис Ненов, Александър Кръстев,
Свилен Лазаров, Георги Сапаревски

КООРДИНАТОРИ
Кристина Ингилизова – българско кино
Таня Пеева – акредитации
Теодора Великова – билет в кен
Красимира Джисова – публики

ДОБРОВОЛЦИ
Координатори: Катерина Стоянова,
Мирослава Попова,
Кристиана Кунева, Стела Калоянова
Сдружение за доброволчески труд
„Си Ви Ес - България“

ФОТОГРАФИ
Боряна Пандова, Иван Дончев,
Мария Ангелова, Огнян Стефанов,
Мариана Жижанова, Виктор Кожухаров

ФИЛМОВИ ПРЕВОДИ И СУБТИТРИ
Бранимир Добрев, Живко Тодоров, Мариана Димитрова,
Светлана Комогорова – Комата, Силвина Димитрова,
Гергана Стойчева, Албена Христофорова,
Надя Константинова, Асен Константинов,
Здравко Григоров, Ангел Хаджийски,
Биляна Райкова

ПРЕВОДИ
Стефан Прохоров, Емилия Клайн,
Мартин Петров, Сибина Байлова

КАТАЛОГ
Преводи – Неда Ковачева
Редактор – Георги Вълков
Стилов редактор – Богдана Китанова
Дизайн и предпечат – Александър Рангелов

МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
Илиан Кокаларов

ФЕСТИВАЛЕН БЕНД
Стефан Китанов – Кита
Петър Янков – Пешето
Стефан Лаудин
Стефан Ухрик
Антон Секерджиев
Радослав Милев
Любомир Бозаджиев
Васил Гюров – Васо

ДОМ НА КИНОТО
Стефан Прохоров (програматор)
Румяна Радева, Яна Митова,
Виолета Митова, Станко Методиев,
Калоян Патерков, Андрей Чернев,
Йордан Марков, Борислава Кирчева

КАСИЕРИ
Станислава Милушева, Цветанка Танева,
Даниела Милова, Жасмин Симова,
Гергана Кехайова

ФИЛМОВА ОБРАБОТКА
Андарта студио

ФЕСТИВАЛЕН КЛИП
guts&brainsDDB
MatchPoint Productions
Драго Шолев, Крум Родригес,
Анна Боянова, Ека Бичинашвили,
Васко Кръпката, Нуфри

ДИЗАЙН
guts&brainsDDB – Десислава Давидкова, Александър Рангелов
Лого – Румен Димитранов

ПРОГРАМИРАНЕ
Web Fashion – Жени Христова,
Константин Дюлгеров

СИСТЕМНА ПОДДРЪЖКА
High Team

СЧЕТОВОДНО ОБСЛУЖВАНЕ
Одиторска и счетоводна компания „АНЕД”
„ИВ Финанс Консулт” ОДИТ
„Стил Консулт”

ПРАВНИ УСЛУГИ
Тералекс консулт – Александър Иванов

ПРОГРАМА
Стефан Китанов (програмен
директор)
Мира Сталева

ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ
Светла Цоцоркова, Яна Пункина, Борис Байков,
Мартин Киселов, Анастас Пунев, Стефан Прохоров,
Зорница София Попганчева

ДОКУМЕНТАЛEН КОНКУРС
СЕЛЕКЦИЯ
Светослав Стоянов,
Мира Сталева, Светла Търнин

СЕЛЕКЦИОННА КОМИСИЯ
КОНКУРС ЗА БЪЛГАРСКИ
КЪСОМЕТРАЖЕН ФИЛМ
Надежда Косева,
Деян Статулов, Иван Богданов,
Калоян Божилов,
Стефан Ганов